O nás


 Naše historie


Společnost VELSA s.r.o. je ryze česká společnost působící v oblasti vývoje, realizace a distribuce elektronických komponentů v oblasti průmyslové elektroniky, se zaměřením na výtahovou techniku.

Firma byla založena v roce 1992, jako rodinná firma, která se od počátku orientovala na obor výtahové elektroniky. Naše orientace, zkušenosti a znalosti s provozem výtahových aplikací jsou nabývané mnoho let před založením společnosti a sahají až do, svého času, vývojového oddělení státního podniku TRANSPORTA Brno.

Díky úspěšnému rozvoji vzniká v roce 2006 společnost VELSA s.r.o. .

Společnost zaujala pevné místo v dodávkách elektronických komponentů pro výtahové a průmyslové aplikace a to nejen na českém a slovenském trhu .

Naše činnost


Naším hlavním zaměřením je modernizace elektronických součástí výtahových aplikací a hledání nových řešení z pohledu elektronických součástí, jejich vývoj, výroba a kompletní dodávky.

Jsme připraveni flexibilně realizovat elektronické aplikace na zakázku od vývoje po kompletní výrobu, od malých i kusových sérií.

Náš cíl


Naším cílem je přinášet nová a moderní řešení v oblasti výtahové elektroniky , vyvíjet aplikace dle konkrétních potřeb koncového zákazníka , zrychlit a zjednodušit realizaci konečných celků .

Naší prioritou je odpovídající ,bezproblémová a fungující elektronická aplikace dodaná naší společností v reálném provozu.

Naše nabídka


Kompletní dodávky výtahové elektrovýzbroje ,včetně elektronických modulů výtahových aplikací.

Vývojové řešení elektronických aplikací dle požadavků zákazníka.


Pomáhejte s námi

          Více informací na www.dobryandel.cz


| Registrovat
Kontakt

VELSA s.r.o.

  • Podemlýn 415/61
  • 664 31 Lelekovice u Brna
  • Czech Republic